Jet Aeratör

Jet Aeratör Evsel veya endüstriyel atıksuların arıtılması amacı ile kurulan biyolojik arıtma ünitelerinde arıtımın ihtiyacı olan oksijenli havayı veren ekipman olan jet aeratör, muadili olan fırça aeratör, yüzeysel aeratör veya blower-difüzör sistemlerine nazaran ülkemizde son yıllarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (eski Çevre ve Orman Bakanlığı) tip projelerinde havalandırma ekipmanı olarak ekseriyette jet aeratörler tercih edilmektedir. Jet aeratör (aerojet tipi) enerji tüketimi, işletme maliyetinin ve işletme kolaylığı gibi avantajları sayesinde muadili ekipmanlara göre oldukça verimli ekipmanlardır.

City Makine tarafından üretilen jet aeratör biyolojik arıtma tesisi tecrübelerimiz ile tasarlanarak kurulacak tesise uygun aparatlar ile birlikte üretilmektedir.

Aspirating AeratorÜretimini yaptığımız jet aertör motor güçleri projeye bağlı olarak 7.5, 15, 18.5 veya 22 kW olarak seçilebilinmektedir.

Jet Aeratörlerin Avantajları
- Enerji tüketimi
- İşletme ve Bakım Kolaylığı
- Montaj Kolaylığı
- Yerli Üretim Seçenekleri
- Oksijen Verimi : 1.5-2.0 kg O2 / kwh

City Makine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Alman fuchs jet aeratörleriniz için montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.

Benzer Ekipmanlar

Havalandırıcılar

Çamur Susuzlaştırma