Doğrusal Köprülü Sıyırıcı

Doğrusal Köprülü Sıyırıcı Doğrusal köprülü sıyırıcılar dikdörtgen kesitli havuzlarda (birincil çöktürme havuzları) ya da kum tutucu havuzlarında sıyırıcı olarak kullanılmaktadır. Hem dipten çamuru siyirmali hemde üstten yağ ve köpük sıyırmalı olarak imal edilmektedir.

Doğrusal sıyırıcılar tahrik düzeneği, köprü, sıyırıcılar ve sıyırıcı paletlerden oluşmaktadır. Elektrik motoru ile tahrik edilen tekerlekler doğrusal havuz perdeleri üzerinde gidiş dönüş hereketi yapmaktadır.

Kum tutucularda kullanılan doğrusal köprülü sıyırıcılarda kum pompaları köprüye asılı bir şekilde köprü ile birlikte hareket etmektedir.

Sürekli su içerisinde çalıştıkları için doğrusal köprülü sıyırıcılarda imalat malzemelerimiz sıcak daldırma galvaniz veya paslanmaz çelik olarak tercih edilmektedir.

Benzer Ekipmanlar

Sabit Köprülü Sıyırıcı

Sabit Köprülü Sıyırıcı

Ekipman:
Sabit köprülü sıyıcırı dairesel kesitli ve tabanı eğimli olan çöktürme havuzlarında tercih edilmektedir. Sabit köprülü sıyırıcılarımız merkezden tahrikli olarak imal edi...
Detaylar »

Döner Köprülü Sıyırıcı

Döner Köprülü Sıyırıcı

Ekipman:
Döner köprülü sıyırıcı dairesel çökeltme havuzlarının tabanına çöken kimyasal ya da biyolojik (aktif çamur) çamurun tabanda birikmesini önlemek ve yüzeydeki köp...
Detaylar »

Havalandırıcılar

Çamur Susuzlaştırma